MISE

Být globálním lídrem v poskytování komplexních informací o vlastnostech materiálů a tím pomáhat inženýrům, odborníkům a firmám po celém světě zlepšit účinnost, efektivnost a spolehlivost jejich práce.

VIZE

Zůstat jedničkou na trhu neustálým zlepšováním unikátních multidimenzionálních a vysoce intuitivních informačních platforem pro všechny vlastnosti materiálu. Být univerzální volbou při řešení diverzifikovaných současných a budoucích technologických výzv.

NAĚ HLAVNÍ PRINCIPY JSOU

  • Budování důvěry a snižování nejistoty tím, že poskytujeme spolehlivost a integritu na nejvyšší možné úrovni
  • Věnování se našim zákazníkům a poskytování bezkonkurenční podpory na celém světě
  • Vedení plné inovací s vytrvalými investicemi do vývoje produktů a služeb

Management

Peter Heusser

Peter Heusser, spoluzakladatel a předseda představenstva, řídí finance, právní činnosti, dodržování práv duševního vlastnictví a strategické plánování. Peter vystudoval PhD v oboru strojírenství.

Viktor Pocajt

Viktor Pocajt, spoluzakladatel, prezident a generální ředitel, je zodpovědný za vývoj, strategické projekty a partnerství. Viktor má titul BSc ve strojírenství a chemickém inženýrství, MBA a PhD v oboru aplikované výpočetní techniky.

Neil Baumann

Neil Baumann, provozní ředitel, řídí operace, prodej, vztahy se zákazníky a podporu. Neil má vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, se specializací na systémy řízení kvality a zlepšování procesů.

Naši lidé

Náš tým se skládá z výjimečných lidí, kteří se zaměřují na dosažení našich podnikatelských cílů na všech úrovních a využití jejich schopností je klíčem k našemu úspěchu. Náš specializovaný tým inženýrů v našem vývojovém centru rozvíjí, udržuje a podporuje naše produkty. Naše síť partnerů z celého světa poskytuje specializovanou technickou podporu na daném místě a umožňuje našim zákazníkům, aby mohli dostat to, co od nás potřebují.