MISJA

Naszą misją jest zapewnienie globalnej platformy, zawierającej kompleksowe informacje na temat właściwości materiałów w jednym miejscu. W ten sposób chcemy pomóc inżynierom, specjalistom i firmom poprawić wydajność, efektywność i niezawodność.

WIZJA

Pozostanie na pozycji nr.1 poprzez ciągłą poprawę unikalnych, wielowymiarowych platform informacyjnych dla wszystkich istotnych właściwości materiałów. Chcemy być uniwersalnym wyborem w rozwiązywaniu obecnych i przyszłych zróżnicowanych wyzwań technologicznych.

Nasze zasady to

  • pełny globalny i lokalny zasięg
  • duże inwestycje w rozwój produktów i obsługi klienta
  • uważnie słuchać i służyć pomomocą naszym klientom w ich codziennej pracy

Zarząd

Peter Heusser

Peter Heusser, współzałożyciel i przewodniczący. Zarządza finansami, czynnościami prawnymi, zgodnościa praw i własności intelektualnej, a także zajmuje się planowaniem strategicznym. Posiada dyplom i doktorat z inżynierii mechanicznej.

Viktor Pocajt

Wiktor Pocajt, współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny. Jest odpowiedzialny za rozwój, strategiczne projekty i partnerstwa. Jest dyplomowanym inżynierem inżynierii mechanicznej i chemicznej, posiada MBA i doktorat z informatyki stosowanej.

Neil Baumann

Neil Baumann, dyrektor operacyjny, odpowiedzialny za sprzedaż, relacje z klientami i wsparcie. Posiada dyplom inżyniera, ze specjalizacją w zakresie systemów zarządzania jakością i poprawy procesów.

Nasi ludzie

Nasz zespół składa się z wyjątkowych osób, które są w pełni skoncentrowane na realizacji naszych celów biznesowych na każdym poziomie, a wykorzystanie ich talentu jest kluczem do naszego sukcesu. Nasze centrum rozwoju jest siedzibą zespołu inżynierów, którzy opracowują, utrzymują i wspierają nasze produkty. Nasza sieć globalnych partnerów sprawia, że jest możliwe ​​lokalne wyspecjalizowane wsparcie techniczne, które pozwala naszym klientom dostać to czego i kiedy potrzebują.