Partnerzy i rozwiązania OEM

ACAROM

ACAROM jest największym przedstawicielem stowarzyszenia motoryzacyjnego w Rumunii i skupia 144 firm, które rozwijają istniejące i nowe formy działalności w branży motoryzacyjnej. Stowarzyszenie ACAROM założone w 1996 roku jest głosem branży motoryzacyjnej w Rumunii.

Stowarzyszenie inicjuje, ułatwia i koordynuje działania na rzecz swoich członków, w tym udział w wielu wydarzeniach branżowych, organizacji programów szkoleniowych, lobbingu na rzecz spraw przemysłu, rozwoju i upowszechniania norm i przepisów związanych z sektorem motoryzacyjnym.

AIPE

AIPE (Włoskie Stowarzyszenie Urządzeń Ciśnieniowych) jest stowarzyszeniem non-profit, które gromadzi najważniejszych producentów kotłów we Włoszech

Zamiarem organizacji jest skutecznie i szybko poradzić sobie z głównymi wyzwaniami stojącymi przed producentami kotłów, nie tylko na poziomie lokalnym, ale także w skali międzynarodowej.

Altair

Altair,w ciągu ostatnich 27 lat, jest wiodącym na świecie dostawcą technologii, która wzmacnia innowacyjność klientów i świadczymy pomoc ekspertów w dziedzinie projektowania produktu, zaawansowanej inżynierii oprogramowania, technologii informatycznych na żądanie i korporacyjnych rozwiązań analitycznych.

CYBERNET SYSTEMS

CYBERNET SYSTEMS, od ponad 30 lat, świadczy obliczeniowe i rozwiązania techniczne dla szerokiego grona klientów. Przede wszystkim specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania, CYBERNET SYSTEMS starają się zaoferować kompleksowe rozwiązania dla klientów CAE w tym analizę strukturalną, termiczną i analizę płynów żeby wymienić tylko kilka.

ELSEVIER

Elsevier jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań informatycznych, które zwiększają wydajność nauki, medycyny i specjalistów IT, umożliwiając im w podejęcie lepszych decyzji, zapewnienienie lepszej opieki, a czasem pozwala dokonać przełomowych odkryć, które sprawiają , że posuwają się granice wiedzy i postępu ludzkości.

OXFORD INSTRUMENTS

OXFORD INSTRUMENTS rozwija zaawansowane technologicznie instrumenty i systemy do badań i rozwoju, jak również dla przemysłu. Od rozwiązań w podstawowych badaniach w fizyce do opłacalnych ekonomicznie nanotechnologii.

Siemens AG

Siemens AG, jako jedena z największych na świecie inżynierynych i elektronicznych organizacji, posiada duże doświadczenie i zaangażowanie w dziedzinie zarządzania cyklem życia produktu (PLM). Celem Siemensa, poprzez dostarczanie szeregu rozwiązań PLM, jest pomoc globalnym organizacjom, by pracowały jako jeden zespół, tworząc spójną strukturę danych i konsolidacji wielu systemów używanych w organizacji, takich jak CAD, CAM i CAE.

SPECTRO

Jako część Wydziału Analiz Materiałów AMETEK, SPECTRO jest jednym z wiodących światowych dostawców narzędzi analitycznych, wykorzystujących emisję optyczną i technologię rentgenowskiej spektrometrii fluorescencyjnej stosowanej przez przemysł, badania naukowe i akademickie alike dla elementarnej analizy materiałów.

Thermo Fisher Scientific Inc.

Thermo Fisher Scientific Inc jest światowym liderem w obsłudze nauki i dostarcza rozwiązania dla klientów w obrębie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitalach i laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, uczelniach, instytucjach badawczych i agencjach rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli procesu.