Ortaklıklar ve OEM Çözümleri

ACAROM

ACAROM, Romanya'daki en büyük otomotiv birliğinin temsilcisidir. Otomotiv endüstrisindeki yeni ve mevcut aktiviteleri geliştiren 144 firmayı bünyesinde toplar. 1996'da kurulan ACAROM, Roman otomotiv endüstrisinin yükselen sesidir. Bu birliktelik üyelerine; endüstriyel aktivitelerde, eğitim programlarının organizasyonunda, endüstriyel faaliyetlerin duyurulmasında başlangıç olması, koordinasyon sağlaması ve olanak tanıması açısından önemlidir. Otomotiv sektörüyle ilgili standartlarla yönetmeliklerin yayılmasında büyük rol oynar.

AIPE

AIPE ( Basınç Ekipmanları İtalyan Derneği) kar amacı gütmeyen, İtalya'nın en önemli kazan üreticilerini bir araya getiren dernektir.

Organizasyonun amacı, kazan üreticilerinin karşılaştığı sorunlarla, sadece yerel olanlarla değil aynı zamanda uluslar arası olanlarla da, etkin ve hızlı bir şekilde başa çıkmaktır.

Altair

Altair müşteri inovasyonunu güçlendiren önde olan global bir teknoloji sağlayıcısıdır, ve geçmiş 27 sene boyunca ürün tasarımı, gelişmiş mühendilik yazılımı, talepteki hesaplama teknolojileri alanlarında uzman yardım sağlamaktadır ve analitik çözümlemelede girişken yardımları vardır.

CYBERNET SYSTEMS

CYBERNET SYSTEMS, 30 seneden fazla bir süredir geniş çapta müşterilere bilimsel hesaplama ve mühendissel çözüm sağlamaktadır. Orijinal olarak yazılım provizyonunda uzmanlaşan CYBERNET SYSTEMS, CAE'nin ihtiyacının olduğu müşteriler için tam bir çözüm sağlamak için çabalamaktadır, yapısal, termal ve akışkan analizleri bunlardan sadece bir kaçıdır.

ELSEVIER

Elsevier; dünyanın önde gelen bilgi çözümleri tedarikçisidir. Bilim performansı ile sağlık, teknoloji profesyonellerini geliştirir. Onların, daha iyi kararlar almalarını, daha özenli olmalarını sağlar. Bazen de kişisel gelişimi ve bilgi sınırlarını güçlendiren çığır açıcı keşiflerde bulunmalarına olanak tanır.

OXFORD INSTRUMENTS

OXFORD INSTRUMENTS develops high-tech instruments and systems for research and development as well as for industry, from solutions for basic research in physics to commercially viable nanotechnology.

Siemens AG

Dünyanın en büyük mühendis ve elektronik organizasyonlarından biri olarak, Siemens AG güçlü bir geçmişe sahiptir ve Product Lifecycle Management (PLM) alanında güçlü bir varlığa sahiptir. Bir çok PLM yazılım çözümleri sağlayan Siemens'in hedefi uyumlu bir veri yapısı yaratarak global organizasyonların tek bir takım gibi çalışmasını sağlamak ve organizasyon içindeki CAD, CAM ve CAE yazılımı gibi bir çok sistemi birleştirmektir.

SPECTRO

AMETEK Materials Analysis Division'ın bir parçası olarak, SPECTRO analitik enstrumanların global sağlayıcıları arasında önde gelir, materyallerin elemental analizleri için sanayi, araştırma ve akademinin kullandığı optik emisyon ve X-ışını flurosans spektrometre teknolojisine sahiptir.

Thermo Fisher Scientific Inc.

Thermo Fisher Scientific Inc. hizmet biliminde dünya lideridir ve ilaç ve biyoteknolojisi şirketlerinde, hastanelerde ve klinik teşhis laboratuarlarında, üniversitelerde, araştırma enstitülerinde ve devlet kurumlarında olduğu kadar, çevresel ve proses kontrol sanayilerinde çözümler sağlamaktadır.